BLOG

ZOBACZ AKTUALNE INFORMACJE

Techmark - blog
Szafy w systemie S.3 znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu

Optymalne zarządzanie zasobami dzięki szafom czytającym tagi TECHCODE RFID.

Meble TECHCODE RFID od TECHMARK stanowią zaawansowane rozwiązanie zabezpieczenia zasobów oraz zarządzania narzędziami i materiałami.

Jak wybrać dobre meble sportowe do Twojej przestrzeni?

Prowadząc obiekt sportowy, warto wyposażyć szatnie i przestrzenie wspólne w dobre szafki sportowe, zapewniając swoim klientom i klubowiczom nie tylko praktyczne, ale także nowoczesne rozwiązania.
Dobre meble warsztatowe powinny być wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Takie jak meble Techmark.

Jakie powinny być dobre meble warsztatowe?

Dobre meble warsztatowe powinny być wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Metalowe meble warsztatowe są jednym z najlepszych wyborów, ponieważ są trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu. Wybierając meble do warsztatu, warto postawić na najwyższą jakość wykonania, aby zapewnić sobie komfort i wydajność pracy.
Techmark. Szafy z zamkami elektronicznymi. Innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa i organizacji.

Dlaczego warto wybrać zamki elektroniczne do szaf metalowych?

Szafy metalowe są powszechnie wykorzystywane w różnych miejscach, takich jak biura, szkoły, szpitale czy hotele, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie dokumentów, wartościowych przedmiotów lub osobistych rzeczy. Wraz z postępem technologicznym, tradycyjne zamki mechaniczne w szafach metalowych ustępują miejsca bardziej nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak zamki elektroniczne.
TECHCODE RFID. Nowe funkcje w szafach i wsparcie dla firm.

Nowe wsparcie dla firm, czyli kolejne funkcjonalności w szafach TECHCODE RFID (system S.3 i S.4)

Każda firma jest inna, wypracowuje własne procedury i schematy działania. Przy wdrażaniu kolejnych rozwiązań w zakładzie ważne jest, aby nie burzyły one wcześniejszego porządku, natomiast były dla niego wsparciem.
Czytelnicza rewolucja dzięki książkomatom.

Czytelnicza rewolucja dzięki książkomatom

Pierwsze książkomaty, wykonane na indywidualne zamówienie, zrealizowaliśmy pod koniec 2021 r. i było to kilka instalacji. W tym roku wykonaliśmy już kilka książkomatów, kolejne zamówienia czekają na realizację.  Nasze pierwsze instalacje dotyczyły prostszych rozwiązań, działających autonomicznie na bazie zamków funkcyjnych.

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiedź na Twoje zgłoszenie zostanie przesłana niezwłocznie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Techmark!